•                                                                                                                                                                                           

          Dyrektor

          Beata Orzech

           


          Wicedyrektor

          Kamila Urbańska


                                                                                                   


          JĘZYK POLSKI

          Danuta Huszcza-Sawicka

           Wychowawca klasy IIIf

          Katarzyna Maciesza

           

          Beata Orzech

          Katarzyna Ruta

          Wychowawca klasy IIa

          Aleksandra Maciejewska

           

          JĘZYK ANGIELSKI

          Kamila Gitlin-Kutkowska

          Anna Lasek

          Wychowawca klasy IIc

          Wychowawca klasy Id

          Dorota Sarnecka-Zakrzewska

          Wychowawca klasy IIb

          Arkadiusz Trochimczuk

           Wychowawca klasy IIIe

          Aleksandra Trochimczuk

          Wychowawca klasy Ia

           

          Anna Tokarewicz

          JĘZYK NIEMIECKI

          Dorota Kruba

          JĘZYK FRANCUSKI

          Ewa Romanowska

          JĘZYK ROSYJSKI

          Anna Tokarewicz

          JĘZYK WŁOSKI

          Aleksandra Trochimczuk

          JĘZYK HISZPAŃSKI

          Agata Szestowicka

          Wychowawca klasy IIIg

          JĘZYK  ŁACIŃSKI I KULTURA ANTYCZNA

          Katarzyna Ruta

          BIOLOGIA/PRZYRODA/NOWOCZESNA BIOLOGIA

          Teklińska Agnieszka

          Ewa Piwcewicz

          Wychowawca klasy Ic

          HISTORIA

          Paweł Sarnowski

          Agnieszka Nieszporek

          Teresa Rakowska

          HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO

          Agnieszka Nieszporek

          Wychowawca klasy Ib

          Teresa Rakowska

          Paweł Sarnowski

          ELEMENTY WIEDZY O ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM

          Agnieszka Nieszporek

          WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

          Agnieszka Nieszporek

          Paweł Sarnowski

          GEOGRAFIA/ PRZYRODA

          Ewa Trykowska-Łukaszewicz

          Wychowawca klasy IIIb

          CHEMIA/ CHEMIA – PRAKTYKA LABORATORYJNA

          Magda Banach

          Paweł Banach

          Wychowawca klasy IIIc

          FIZYKA

          Robert Szulima

          Przemysław Hul

          Andrzej Konowalski

          Gabriela Siekierka

          INFORMATYKA

                                    Kamila Urbańska

                                      Piotr Zieliński

          MATEMATYKA

          Małgorzata Kujawska

          Wychowawca klasy IId

          Ewa Orkwiszewska

           Wychowawca klasy IIId

          Hanna Targońska

           Wychowawca klasy IIIh

          WYCHOWANIE FIZYCZNE

          Waldemar Maciesza

          Iwona Stando

          Wychowawca klasy IIIa

          Bogdan Płaza

          Piotr Zieliński

          Dorota Pawłow

          PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

          Magdalena Gracz

          EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

          Piotr Zieliński

          RELIGIA

          ks. Damian Sikorski

          o. Dominik Jurek

          PEDAGOG/PSYCHOLOG

          Aleksandra Witkowska

          BIBLIOTEKARZ

          Mariola Babraj

          WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINE

          Paweł Sarnowski

          RZECZNIK PRAW UCZNIA

          o. Dominik Jurek