•                                                                                                                                                                                           

          Dyrektor

          Beata Orzech

           

          Wicedyrektor

          Kamila Urbańska

           

           

          JĘZYK POLSKI

          Danuta Huszcza-Sawicka

           Wychowawca klasy IIf

          Katarzyna Maciesza

            Wychowawca klasy IIIa

          Beata Orzech

           

          Katarzyna Ruta

          Wychowawca klasy Ia

          Aleksandra Maciejewska

            Wychowawca klasy IIId

          JĘZYK ANGIELSKI

          Anna Lasek

           

          Dorota Sarnecka-Zakrzewska

          Wychowawca klasy Ib

          Tomasz Stężała

           

          Arkadiusz Trochimczuk

          Wychowawca klasy IIe

          Aleksandra Trochimczuk

           

          Kamila Gitlin-Kutkowska

          Wychowawca klasy Ic

          Tokarewicz Anna

           

          JĘZYK NIEMIECKI

          Dorota Kruba

           

          JĘZYK FRANCUSKI

          Ewa Romanowska

           

          JĘZYK ROSYJSKI

          Anna Tokarewicz

           

          JĘZYK WŁOSKI

          Aleksandra Trochimczuk

           

          JĘZYK HISZPAŃSKI

          Agata Szestowicka

          Wychowawca klasy IIg

          JĘZYK  ŁACIŃSKI I KULTURA ANTYCZNA

          Katarzyna Ruta

           

          BIOLOGIA/PRZYRODA/NOWOCZESNA BIOLOGIA

          Teklińska Agnieszka

           

          Ewa Piwcewicz

          Wychowawca klasy IIIc

          HISTORIA

          Paweł Sarnowski

           

          Agnieszka Nieszporek

           

          HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO

          Agnieszka Nieszporek

          Wychowawca klasy IIIb

          Teresa Rakowska

           

          Paweł Sarnowski

           

          ELEMENTY WIEDZY O ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM

          Agnieszka Nieszporek

           

          WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

          Agnieszka Nieszporek

           

          Paweł Sarnowski

           

          GEOGRAFIA/PRZYRODA

          Ewa Trykowska-Łukaszewicz

          Wychowawca klasy IIb

          CHEMIA/ CHEMIA - PRAKTYKA LABORATORYJNA

          Magda Banach

           

          Paweł Banach

          Wychowawca klasy IIc

          FIZYKA/INFORMATYKA

          Mirosław Garnowski

           

          Kamila Urbańska

           

          MATEMATYKA

          Małgorzata Kujawska

          Wychowawca klasy Id

          Ewa Orkwiszewska

           Wychowawca klasy IId

          Hanna Targońska

           Wychowawca klasy IIh

          WYCHOWANIE FIZYCZNE

          Waldemar Maciesza

           

          Iwona Stando

          Wychowawca klasy IIa

          Bogdan Płaza

           

          PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

          Magdalena Gracz

           

          EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

          Angelika Romanik

           

          RELIGIA

          ks. Damian Sikorski

           

          o. Dominik Jurek

           

          PEDAGOG/PSYCHOLOG

          Aleksandra Witkowska

           

          BIBLIOTEKARZ

          Mariola Babraj

           

          WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINE

          Paweł Sarnowski

           

          RZECZNIK PRAW UCZNIA

          o. Dominik Jurek